Технології

Найкращі технології розробки

Програмування

Спеціалісти компанії вже 10 років в галузі програмування. Високий професійний рівень дозволить підібрати для задачі дійсно ті технології, які потрібно. Це забезпечить швидку, надійну і просту роботу Вашого проекту в майбутньому.

адаптивний дизайн

Адаптивний дизайн

  •    HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript
Враховуючи велику кількість різних приладів, всі сайти мають адаптивний дизайн, що дозволяє зручно і швидко продивлятися веб-сторінки на десктопах, мобільних та планшетах. Крім того, це підвищує позиції в пошукових системах.
CMS-системи

CMS-Системи

  •    WordPress, Joomla, OpenCart
Якщо проект має стандартну функціональність, то є сенс використати готові платформи управління сайтом. Це дозволить суттєво скоротити час і витрати на розробку, а власникам сайту самостійно додавати новий контент.
програмування

Web-програмування

  •    js, php, pyton, java, mysql
Для складних проектів ми пропонуємо архітектурні рішення з використанням баз даних та реалізацію бізнес-логіки на одній з мов програмування. Для оптимізації роботи використовуються фреймворки та інші типові рішення.
Зручні технології керування проектами

Керування

В процесі роботи одне з головних завдань, від якого залежить кінцевий результат - це взаємодія з замовником. Ми використовуємо сучасні програмні рішення для зручної комунікації, внесення змін у програмний код проекту, підтримку.

agile

Методологія розробки

  •    Agile
Використовується "гнучка" методологія розробки (agile software development), основана на ітеративній розробці програмного забезпечення. Такий підхід дозволяє після кожного етапу отримувати проміжний варіант продукту, який надається замовнику для ознайомлення.
Управління проектами

Управління проектами

  •    Bitrix24, Redmine, Git
Для планування і розподілу ресурсів на виконання проектів ми використовуємо безкоштовні програмні засоби - Bitrix24, що дозволяє проводити обговорення, ставити задачі, здійснювати контроль. В якості системи контролю версій використовується Git.
комунікація

Комунікація

  •    Email, Viber, Skype, Telegram
Працюємо із замовником як одна команда, постійно підтримуючи контакт за допомогою електронної пошти, додатків Viber, Telegram, телефонних дзвінків, відеоконференцій Skype. Вся історія планування, обговорення, реалізації проектів зберігається.