Про компанію

Декілька слів про нашу компанію

Хто ми

SoftUkraine - компанія, яка надає повний перелік послуг з розробки, впровадження і підтримки веб-проектів. В своїй діяльності ми концентруємо увагу на чотирьох ключових сутностях: КЛІЄНТ, РОЗРОБНИК, ЯКІСТЬ, ЦІНА. Девізом компанії є слоган "SoftUkraine - надійний партнер". У кожного клієнта свій бізнес, свої задачі, своя думка. Ми намагаємося зрозуміти кожного. Клієнти і персонал головне надбання SoftUkraine.

наша
команда
Спеціалісти SoftUkraine - це фахівці з вищою освітою, грунтовними знаннями теорії і практики. Вони мають досвід розробки і підтримки успішних рішень, отриманий як в SoftUkraine, так і в інших компаніях. Наші спеціалісти регулярно приймають участь в спеціалізованих конференціях, семінарах, майстер-класах.
Багаторічний досвід, використання передових перевірених технологій, гнучкої методології розробки і управління проектами дозволяють отримати високу якість наших продуктів. Рішення, розроблені спеціалістами SoftUkraine, використовуються як в невеликих компаніях, так і у флагманах своїх напрямків - компаніях "Укртелеком", "Vodafone" та ін.
команда
Наші
Ціни
Ціна є одним з головних критеріїв при виборі товарів чи послуг. Очевидно, що якісний продукт не може коштувати дешево. Разом з тим, ціна не повинна бути завищена і включати зарплати юристів, економістів, безлічі директорів та їх родичів. Ціна наших послуг включає лише послуги розробників, що робить її адекватною та прийнятною. Таким чином, скориставшись послугами SoftUkraine, Ви отримаєте надійного партнера для розвитку та втілення Ваших ідей.
ціни
наша
історія
 • 2018. Розпочато співпрацю з підготовки фахівців для IT-компаній.

 • 2014-2017. Нові напрямки.
  Розвиток поточних проектів та створення сайтів для нових клієнтів.

 • 2013. Cтворення власних проектів.
  Запущений перший власний проект компанії - портал "Нерухомість від забудовників".

 • 2012. Співпраця з Медіа корпорацією "RIA"
  В 2012 р. розпочалася співпраця з медіа корпорацією "RIA" над проектами 20 хвилин, RIA-Expo, АНРВУ, "Народний бренд".

 • 2011. Створення компанії
  У серпні був закінчений перший проект - сайт житлового комплексу "Софія від Мартинова" .

історія