Ціна

1Специфіка задачі. В першу чергу на ціну впливає тип задачі, що визначається вимогами замовника. Якщо потрібно створити звичайний сайт, то використовуються стандартні платформи (CMS), які дозволяють зробити все швидко і з меншими зусилями.

2Об'єм робіт. На трудоємність впливають кількість сторінок і розділів сайту, багатомовність сайту (українська, російська, англійська версії).

3Функціональність. Більшість з них використовують стандартні елементи: форми заоротнього зв'язку, проведення опитувань та голосувань, відображення інформації на картах, блог на сайті, засоби інтеграції з соціальними мережами.

4SEO оптимізація. Якщо ставиться задача "розкрутити" сайт, то виконується внутрішня (семантичне ядро, ключові слова, метатеги, унікальний контент) та зовнішня (рекламні кампанії, послання) оптиізація.


Вартість і терміни робіт в SoftUkraine визначаються виходячи з вимог замовника, і оговорюються до початку робіт. Ціна сайту починається з 500 грн. для простих сайтів-візитівок і може перевищувати  10 тисяч грн. для порталів обробки бізнес-процесів. Терміни виконання також можуть коливатися від одного тиждня - до кількох місяців.