Про нас

SoftUkraine - компанія, яка надає повний перелік послуг з розробки, впровадження і підтримки веб-проектів. В своїй діяльності ми концентруємо увагу на чотирьох ключових сутностях: КЛІЄНТ, РОЗРОБНИК, ЯКІСТЬ, ЦІНА.

Клієнт. Девізом нашої компанії є слоган  "SoftUkraine - надійний партнер". У кожного клієнта свій бізнес, свої задачі, своя думка. Ми намагаємося зрозуміти кожного. Клієнти і персонал головне надбання SoftUkraine.

Розробник. Спеціалісти SoftUkraine - це фахівці з вищою освітою, грунтовними знаннями теорії і практики.  Вони мають досвід розробки і підтримки  успішних рішень, отриманий як в  SoftUkraine, так і в інших компаніях. Наші спеціалісти регулярно приймають участь в спеціалізованих конференціях, семінарах, "днях розробника".

Якість. Багаторічний досвід, використання передових перевірених технологій, гнучкої методології розробки і управління проектами дозволяють отримати високу якість наших продуктів.  Рішення, розроблені спеціалістами SoftUkraine, використовуються як в невеликих компаніях, так і у флагманах своїх  напрямків - компаніях "Укртелеком", "МТС" та ін.

Ціна. Ціна є одним з головних критеріїв при виборі товарів чи послуг. Очевидно, що якісний продукт не може коштувати дешево. Разом з тим, ціна не повинна бути завищена і включати зарплати юристів, економістів, безлічі директорів та їх родичів. Ціна наших послуг включає лише послуши розробникі, що робить її адекватною та прийнятною.

Таким чином, скориставшись послугами SoftUkraine, Ви отримаєте надійного партнера для розвитку та втілення Ваших ідей.